Besoin d'un navigateur Web plus récent

Votre navigateur ne supporte pas les innovations que nous avons introduites! Nous vous recommandons donc de mettre à jour votre navigateur ou d'en utiliser un autre.

Google Chrome Mozilla Firefox Microsoft Edge Opera
+385 21 456-456
Lun - Ven
08:00h - 22:00h
Dim
14:00h - 22:00h

Adriatic.hr - Junior System Administrator (ž/m)

Junior System Administrator (ž/m)

Tražimo motiviranu, znatiželjnu i odgovornu osobu (m/ž) koja će se pridružiti našem IT timu kao Junior System Administrator.

Naša informacijska infrastruktura se sastoji od:

  • Windows 2008R2/2022 domene

  • 70+ Windows 10 radnih stanica

  • RHEV/oVirt virtualizacijskih servera

  • Cisco SB/CBS preklopnika

  • Kerio Connect e-mail servera

  • Kerio Control te Meraki vatrozida

  • Asterisk + FreePBX + HylaFAX komunikacijskog sustava

  • Zabbix sustava za nadzor

Opis posla:

  • End User support
  • rješavanje hardware-skih poteškoća
  • rad u Active Directory-u
  • automatizacija radnih zadataka
  • pisanje dokumentacije

Idealan kandidat

  • Iskustvo rada u Windows okruženju (Active Directory)

Prednosti:

  • posjedovanje certifikata (Cisco, Windows, CompTIA)
  • iskustvo s Linux operativnim sistemima

Što možeš očekivati:

  • Mogućnost rada 40 sati tjedno (pon - pet)
  • Fleksibilno radno vrijeme za vrijeme ispita i studentskih obveza
  • + 50% uvećanje satnice za rad praznikom i vikendom, ako se dogode
  • Mogućnost dugogodišnjeg rada
  • Stjecanje iskustva u kreativnom i složenom IT okruženju
  • Prilika da razvijaš vlastite ideje, dovedeš ih na svjetlo dana i uistinu vidiš njihov utjecaj na poslovanje
  • Ugodnu radnu atmosferu u moderno opremljenim uredima
  • Rad u uspješnoj tvrtki koja se neprestano razvija i mijenja

Pridruži se uspješnoj priči koja traje već više od 20 godina i svojom doprinosom ojačaj naše mjesto vodeće agencije u Hrvatskoj na području pružanja online booking usluga privatnog smještaja. Čekamo te!

Rok za prijavu: 22/04/24 - 10/06/24

Zaštita privatnosti osobnih podataka kandidata

Adriatic.hr d.o.o., Poljička cesta 26, 21000 Split, Hrvatska, OIB: 16364086764, ID: HR-AB-21-020038491 poštuje vašu privatnost i zato su vaši podaci sigurni kod nas.

Adriatic.hr d.o.o. prikuplja, obrađuje i čuva Vaše osobne podatke kako bi obradio Vašu prijavu na natječaj za posao, a sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27.04.2016..

Adratic.hr će zaštiti Vaše osobne podatke (kontakt podaci kao i ostali osobni podaci i dokumentacija potrebna za prijavu na natječaj za posao).

Zaštita Vaših osobnih podataka znači da:
  • Vaše podatke obrađujemo samo uz Vašu privolu
  • Vaše osobne podatke koristimo isključivo u sljedeće svrhe:
    • uspostavljanje i upravljanje bazom podataka prijavljenih kandidata
    • identifikacija, procjena, odabir i prihvaćanje prijavljenih kandidata
    • zapošljavanje i administracija ugovora
    • statistička analiza i unapređenje procesa zapošljavanja
    • aktivnosti usmjerene na uspostavljanje, održavanje i širenje odnosa s (potencijalnim) kandidatima
  • Prikupljamo i obrađujemo samo osobne podatke koji su nam potrebni i opravdani za navedene svrhe
  • Osobne podatke prikupljamo, čuvamo i obrađujemo isključivo u vlastitoj bazi podataka
  • Nikada nećemo zloupotrijebiti Vaše osobne podatke na bilo koji način
  • Pristup Vašim osobnim podacima se odobrava samo onim zaposlenicima kojima je potreban za obavljanje posla
  • Vaš osobne podatke nećemo nikada javno objavljivati niti ih na bilo koji drugi način učiniti dostupnima bilo kojoj neovlaštenoj trećoj strani
  • Nećemo Vam slati promotivne poruke bez Vaše privole
Davanjem privole potvrđujete da vam je jasno da:
  • U svakom trenutku možete tražiti uvid u osobne podatke za provjeru njihove točnosti ili tražiti ispravak netočnih podatka putem privacy@adriatic.hr
  • U svakom trenutku možete tražiti besplatnu kopiju osobnih podatka
  • Imate pravo na zaborav što znači da, ako se u bilo kojem trenutku predomislite, možete zatražiti trajno brisanje svoje prijave slanjem „Obrišite moje podatke” s e-maila kojim ste se prijavili na privacy@adriatic.hr
  • U slučaju odbijanja Vaše prijave, Vaše ćemo podatke trajno izbrisati 2 godine nakon datuma prijave
  • Vas možemo kontaktirati i za druge otvorene natječaje koji bi mogli biti zanimljivi za daljnji razvoj vaše karijere
  • Možete bilo kada, ako imate bilo kakve nedoumice, pitanja ili pritužbe, kontaktirati našeg službenika za zaštitu osobnih podataka na privacy@adriatic.hr
  • Ako ste nezadovoljni kako koristimo Vaše podatke, možete napraviti pritužbu Agenciji za zaštitu osobnih podataka www.azop.hr
*Titula:
*Ime:
*Prezime:
*Država:
*Grad:
*Poštanski broj:
*Telefon:
vrsta tel. uređaja
npr. +385912345640 broj telefona
*E-mail:
*CV:
Dodaj novi dokument
Napomena:
* Dajem privolu tvrtki Adriatic.hr d.o.o. za korištenje i obradu mojih osobnih podataka u procesima ocjenjivanja i odabira kandidata za navedeni natječaj za posao na način opisan u „Zaštita privatnosti podataka kandidata”.
Dajem privolu za korištenje i obradu mojih osobnih podataka kako biste me mogli kontaktirati i za druge otvorene natječaje u tvrtki Adriatic.hr.d.o.o.

J'accepte